Wojtek sprawnie przywrócił nasz serwis www

13 grudnia 2012

W wyniku problemów technicznych nasz serwis www był przez ponad 3 tyg. niedostępny - dzięki sprawnym działaniom naszego klubowego Kolegi Wojtka Wendrychowicza problem został rozwiązany!

Nowy Rok Rotariański

4 lipca 2012

Zgodnie z corocznym zwyczajem Rotary 1 lipca przewodnictwo w naszym klubie objął nowy prezydent.

Niemiecki gość na Euro2012

29 czerwca 2012

Tuż przed piłkarskim półfinałem Niemcy-Włochy gościliśmy rotarianina z Niemiec Christiana Stolla.

Spotkanie z prezydentem Rotary International

12 kwietnia 2012

Przedstawiciele naszego klubu wzięli udział w wyjątkowym spotkaniu prezydenta Rotary International z polskimi Rotarianami. Prezydent RI Kalyan Banerjee gościł w Warszawie pod koniec marca.

Kto może zostać stewardesą?

14 marca 2012

Na to pytanie odpowiadała na na ostatnim spotkaniu RC Warszawa-Żoliborz nasza koleżanka Magda Lachowska, prezydent klubu Rotaract-Victory.

O najnowszej historii polskiej kolei

10 marca 2012

Gościem naszego wtorkowego spotkania 6 marca był pan Szymon Ruta, dyrektor Zarządzający MSTFI, były członek zarządu PKP Przewozy Regionalne i były pracownik innych spółek kolejowych.