Nowa identyfikacja wizualna Klubu

22 września 2015

Dzięki wspólnej pracy Pawła Sadaja i Wojtka Wendrychowicza strona internetowa Klubu oraz jego profil fb zyskały nowy wygląd.

Wizyta Gubernatora i nowy Rotarianin

28 sierpnia 2015

W ostatni wtorek mieliśmy zaszczyt gościć na spotkaniu naszego Klubu Gubernatora Dystryktu Barbarę Pawlisz. Mogliśmy przy tej okazji pochwalić się osiągnięciami i planami naszego Klubu i porozmawiać o przyszłości Dystryktu. Przyjęliśmy też do grona Rotarian nowego członka naszego Klubu, Maćka Ziółkowskiego. Maćku, witaj na pokładzie!

Wewnętrzny program speakerski: harmonijki ustne

25 sierpnia 2015

Okres wakacyjny jest okazją dla rozwijania Klubowego programu wewnętrznych prezentacji na wybrane przez prezentujących członków Klubu tematy związane z ich pracą lub zainteresowaniami.

Dalszy ciąg wymiany New Generations z Tajwanem

18 marca 2015

Zakończyliśmy nabór na tegoroczną (drugą) edycję wymiany New Generations Service Exchange, którą półtora roku temu rozpoczęliśmy przy współpracy z Taipei na Tajwanie.

Światowy Tydzień Rotaract – wspólne kręgle z naszym RAC Warszawa-Victory

10 marca 2015

14 marca 1968 roku zainaugurowano działalność pierwszego na świecie Klubu Rotaract - w Charlotte w Północnej Karolinie (USA). Na pamiątkę tego wydarzenia co roku Rotary International świętuje w tym okresie Światowy Tydzień Rotaract, który służy przede wszystkim jako czas integracji klubów rotary ze sponsorowanymi przez siebie klubami rotaract.

Jak płynie gaz… po morzu, czyli o transporcie LNG.

3 marca 2015

O najnowszych sposobach transportowania gazu na duże odległości opowiedział nam na spotkaniu 3 marca 2015 r. Pan Paweł Jakubowski z firmy GAZ-SYSTEM S.A., specjalizujący się w zagadnieniach energetyki, w szczególności związanej z gazem.

Topniejąca Arktyka zagrożeniem czy może szansą?

10 lutego 2015

W ramach wewnętrznego programu guest-speakerskiego, w dniu 10 lutego, nasz klubowy Kolega Piotr Wróblewski zaprezentował nam w bardzo ciekawej formie problem topniejących lodów Arktyki i konsekwencji oraz szans jakie może to stworzyć w skali świata.