Nasz klubowy kolega otrzymał kolejny raz PHF

8 lipca 2014

Na naszym ostatnim spotkaniu Łukasz Grochowski został uhonorowany ponownie odznaką Paula Harrisa. Był to wyraz wdzięczności polskich klubów Rotaract za lata pracy, które Łukasz poświęcił tej organizacji od 1991 r. jako rotaraktor,  a potem od 2006 r. jako rotarianin.

Jako Przewodniczący Komitetu ds. Rotaract w Dystrykcie 2230 przez ponad 5 lat  Łukasz Grochowski uczynił ogromnie dużo dla rozwoju i umocnienia środowiska rotaraktorskiego w Warszawie i w Polsce. Z kolei wcześniej, w czasie swojej kilkunastoletnej działalności w kilku klubach Rotaract stał się jedną z najbardziej znanych osób w tym środowisku w Polsce i w Europie. W szczególności był jednym z twórców i dwukrotnym Prezydentem Europejskiego Komitetu Informacyjnego Rotaract (E.R.I.C.).

Jest to już druga (czyli z szafirem) odznaka PHF, która Łukasz otrzymał. Poprzednio został nią odznaczony przez Prezydenta Rotary International w roku 2012.

zdjecie