Gubernator wręczył dwie odznaki Paul Harris Fellow

10 maja 2011

10 maja 2011 r. naszym gościem był ponownie Gubernator Dystryktu, Piotr Wygnańczuk. Gubernator wręczył ufundowane przez klub odznaki Paul Harris Fellow Markowi Grochowskiemu (21 lat stażu w Rotary) oraz Olgierdowi Kobylińskiemu (od 13 lat związanemu z Rotaract i Rotary).

gm

11 maja 2011 r. gościem specjalnym naszego spotkania był Gubernator Dystryktu Rotary 2230, Piotr Wygnańczuk. Ponowna wizyta Gubernatora wiązała się z 5-leciem istnienia naszego klubu i wręczniem odznak Paul Harris Fellow Markowi Grochowskiemu (21 lat stażu w Rotary) oraz Olgierdowi Kobylińskiemu (od 13 lat związanemu z Rotaract i Rotary). Gubernator wręczył również znaczek rotariański nowo przyjętej Dorocie Baczewskiej-Golińskiej. Od tego momentu w klubie mamy już trzy kobiety i trzech odznaczonych PHF.