Warszawa Żoliborz Rotary Club

Group Study Exchange w naszym klubie – Aloha

2 maja 2013

Wyjątkowi goście na spotkaniu klubu RC Warszawa-Żoliborz: pięcioro uczestników tegorocznej edycji programu Group Study Exchange z Hawajów

W skład grupy wchodzą: Christina Enoka (lider grupy), Michael Quisenberry, Alyssa Smith, Darin Fujimori i Michelle Chan. GSE to program Rotary, którego celem jest wymiana i porównanie doświadczeń zawodowych zdobytych w ojczystym kraju przez uczestników programu z praktykami w tym samym obszarze zawodowym w kraju, do którego wyjeżdżają. W tym roku w Polsce goszczą stypendyści Rotary z Hawajów. Przez kilka najbliższych tygodni poznawać będą najciekawsze miejsca w Polsce, gościć na spotkaniach w instytucjach i firmach, których obszar działalności może ich zainteresować oraz poznawać środowisko polskich rotarian.

Bardzo cieszymy się, że już dzień po przylocie do Polski gościliśmy grupę w naszym klubie, a dwóch naszych klubowych Kolegów – Maciek i Piotrek – udzieliło przez dwa dni gościny w swoich domach. Opowieści o pięknych Hawajach sprawiły, że wielu z nas zamarzyło o podróży na wyspy.

GSE 2013 u nas w klubie

honolulu-IMG_1624