Rok w Brazylii

8 września 2011

Joasia Pawlikowska pisze prosto z Brazylii o swoich wrażeniach z wymiany młodzieżowej

Nowe władze klubu

1 lipca 2011

Od 1 lipca, wraz z początkiem nowego roku rotariańskiego, prezydentem naszego klubu jest Maciej Szwedowski.

Gubernator wręczył dwie odznaki Paul Harris Fellow

10 maja 2011

10 maja 2011 r. naszym gościem był ponownie Gubernator Dystryktu, Piotr Wygnańczuk. Gubernator wręczył ufundowane przez klub odznaki Paul Harris Fellow Markowi Grochowskiemu (21 lat stażu w Rotary) oraz Olgierdowi Kobylińskiemu (od 13 lat związanemu z Rotaract i Rotary).

Japonia w ZOO

21 kwietnia 2011

21 maja 2011 r. warszawskie ZOO zmieni się na jeden dzień w wielki kulturalny festyn poświęcony Japonii. Szczegóły poznaliśmy podczas ostatniego spotkania naszego klubu.

Jak powstają leki?

6 marca 2011

Gościem klubu 8 marca będzie dr Marcin Nowotny, Szef Laboratorium Struktury Białek w Międzynarodowym Instytucie Biologii Molekularnej i Komórkowej.

Jasiek Mela, zdobywca biegunów – o sięganiu po marzenia

30 stycznia 2011

Najsłynniejszy polski niepełnosprawny zdobywca biegunów, Kilimandżaro i Elbrusu był prelegentem RC Warszawa-Żoliborz na spotkaniu 1 lutego 2011 r. Opowiedział nie tylko o swoich osiągnięciach ale też o tym w jaki sposób stara się teraz pomagać innym uwierzyć w swoje możliwości.

Wizyta Gubernatora Dystryktu – setna!

25 stycznia 2011

Jesteśmy setnym klubem, który odwiedził w trakcie swojej kadencji Piotr Wygnańczuk, Gubernator Dystryktu Rotary 2230 (Białoruś-Polska-Ukraina) 25 stycznia 2011 r.